Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin

Polecamy

W trosce o pobyt pełen wrażeń rekomendujemy naszym gościom najlepsze atrakcje w Karpaczu i okolicach.Więcej dowiecie się klikając w logo.

  • Muzeum Gier Video

"Retro Muzeum w którym zebraliśmy dla Was historię ponad 40 lat gier video! Przyjdź i zobacz, mamy 12 stanowisk na których można zagraćw klasyki na oryginalnym sprzęcie!"

 

  • Muzeum Klocków

Najbardziej interaktywne spotkanie z klockami Lego, dwa piętra pełne makiet wykonanych z klocków Lego przez fascynatów klocków i techniki. Wspniała zabawa nie tylko dla dzieci.


  • Karkonoskie Tajemnice:

"W Karkonoskich Tajemnicach położonych u podnóża Śnieżki, każdy odwiedzający będzie miał okazję poznać historię i legendy związane z Karkonoszami"

.

 

 

  • Teatr Nasz Michałowice

Jeden z pierwszych, prywatnych teatrów w Polsce prowadzonych przez Państwa Jadwigę i Tadeusza Kutów, którzy ponad 25 lat temu zrezygnowali z pracy artystycznej w toruńskim teatrze by przenieść się w Karkonosze. Nieprawdopodobna historia i wspaniali artyści. Każdy spektakl na długo zapada w pamięci.

teat nasz

 

  • Park Miniatur "Budowle Świata"

Zlokalizowany w Mysłakowicach nieopodal Karpacza, gdzie podróż dookoła świata można odbyć w godzinę! Specjalnie dla naszych gości 10% zniżka na wejściówki.

 

 

  • Park Linowy Tarzan

Atrakcja turystyczna zlokalizowana przy ul. Gimnazjalnej 2, niedaleko Białego Jaru. Park działa  od początku 2009 roku. Obecnie na jego terenie znajduje się razem 50 atrakcji dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

 

 

  • Wieża Książęca w Siedlęcinie

W chwili obecnej „Muzeum Wieży Książęcej w Siedlęcinie” to przede wszystkim muzeum wyjątkowych średniowiecznych wnętrz, których najcenniejszym elementem są niepowtarzalne w skali Europy XIV-wieczne malowidła o tematyce arturiańskiej.
 

 

 

  • Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej

"Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku, jako prywatna placówka, rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku na terenie historycznej lokomotywowni w Jaworzynie Śląskiej".

 

 

 

  • Huta Julia w Piechowicach

Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które dystrybuujemy na rynki całego świata i w kraju.

 

 

  • Interaktywna Wystawa Unikalnych Modeli z Klocków Lego

Największa ekspozycja klocków Lego W Karpaczu. Interaktywne makiety, autorskie i unikalne modele. Fascynujące miejsce dla dzieci i dorosłych. Wspaniała zabawa dla całej rodziny.

 

Dawcom w Darze WSB we Wrocławiu

newsletter