Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin

O Obiekcie

Wypoczynek w Karpaczu warto zaplanować u nas! Dlaczego? Zastanówmy się, co jest nam do tego potrzebne? Wygodne pokoje? mamy. Dobra kuchnia? mamy. Obsługa, która troszczy się o swoich gości, traktując ich niczym członków rodziny? Znajdzie się ;-)

Wszechobecna zieleń, szum wody, możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą gwarantują naszym gościom relaks oraz ukojenie.

Zwolenników pieszych wędrówek ucieszy, że szlaki turystyczne do Sowiej Doliny na Skalny Stół i Śnieżkę swój bieg rozpoczynają tuż przy Ośrodku.

Naszym celem jest, by wypoczynek w Karpaczu zapadł na długo w Państwa pamięci, stając się miłym wspomnieniem.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy:

 

Pokoje

 

 

-  plac zabaw dla dzieci,

- zadaszone miejsce do grilowania,

- dwie sale konferencyjne z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym,

- monitorowany parking,

- stołówkę,

-  mamy też wypożyczalnie sprzętu sportowego, gdzie za niewielką opłatą można otrzymać: rowery oraz kije do nordic walking.

 

 

Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy też stół bilardowy, oraz stoły do gier zręcznościowych: piłkarzyków i cymbergaja, a także stół do tenisa stołowego.

Kto opowie o pobycie w naszym Ośrodku lepiej od gości? A, gdyby zrobili to przy użyciu wideo? Proszę bardzo! Daria i Radek spędzili u nas dwa dni i postanowili podzielić się wrażeniami.

Mamy przyjemność podzielić się z państwem krótką video-relacją z naszego weekendowego pobytu w OKW Krucze Skały. Mimo ,że były to tylko dwa dni, wykorzystaliśmy je bardzo aktywnie! Czas spędzony w Kruczych Skałach zawsze kojarzy nam się z aktywnym relaksem, pysznym jedzonkiem i przemiła obsługą, która zawsze jest gotowa by pomóc w każdej sytuacji! Pozdrawiamy całą ekipę KS i do zobaczenia.

Dawcom w Darze WSB we Wrocławiu igbpiast

newsletter
HotelSystems