Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin

Senior w Górach - Oferta Grupowa

Senior w Górach

Przełom zimy i wiosny, a także początek jesieni w opinii wielu osób wydają się okresem nieatrakcyjnym turystycznie. Takie myślenie to błąd ! Destynacje takie jak Karpacz przez cały rok kuszą szeroką i bogatą ofertą na spędzanie wolnego czasu. Kompleksowa, ulepszana z roku na rok infrastruktura turystyczna sprawia, że nasze miasto staje się świetną bazą wypoczynkową, której atuty dostępne są dla każdego bez względu na wiek i stan zdrowia!

Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę dla osób, które zakończyły już karierę zawodową, a przy tym cenią sobie ciszę i spokój. Karpacz skąpany w pierwszych promieniach wiosennego słońca z pewnością przypadnie Wam do gustu!

W myśl pakietu grupowego 5 dni/4 noclegi oferujemy:

  •  4 Noclegi w komfortowych pokojach wyposażonych w dostęp do bezprzewodowego internetu, telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny i wiele innych udogodnień,
  • Wyżywienie w formie śniadania (bufet szwedzki) oraz obiadokolacji serwowanej do stołu. Ilość posiłków może być modyfikowana w zależności od zainteresowania organizatora. Za dodatkową, atrakcyjną opłatą przygotujemy dla Państwa obiad, podwieczorek, prowiant na wycieczkę,
  • Wieczorek taneczny z poczęstunkiem
  • Korzystanie ze strefy SPA w godzinach funkcjonowania
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek (zamiast obiadokolacji - dzień do ustalenia),
  • Możliwość nieodpłatnego korzystania z chaty grillowej (po wcześniejszym ustaleniu dostępności z recepcją),
  • Możliwość korzystania z sal konferencyjnych - do organizacji gier, zabaw, wykładów, integracji.
  • Rabaty dla organizatorów. Pobyt co 15 osoby gratis. 


Ponadto pomożemy w rezerwacji miejsc, organizacji wycieczki objazdowej itp. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi podmiotami turystycznymi zarówno w Karpaczu jak i okolicach dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że każdy taki wyjazd poza bramy naszego ośrodka zostanie idealnie zorganizowany.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie grupy, koła i wszelkie stowarzyszenia emeryckie. Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek.

 

 

Dawcom w Darze WSB we Wrocławiu

newsletter