Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin

Aktualności

kruczeskaly - Konkurs z Body Evolution Konkurs z Body Evolution Więcej

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, który organizujemy wspólnie ze studiem modelowania sylwetki "Body Evolution".

 

 

Nagrodą główna jest zaproszenie dla dwóch osób do naszego ośrodka. Szczegóły i bardzo proste zasady pod adresem: https://www.facebook.com/BodyEvolutionPruszkow/photos/a.1249761761725659.1073741828.1242786432423192/1433472736687893/?type=3&theater

kruczeskaly - Zniżki dla Honorowych Dawców Krwi Zniżki dla Honorowych Dawców Krwi Więcej

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy Krucze Skały docenia trud i poświęcenie osób, które na codzień oddają krew by pomóc potrzebującym. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy dołączyć do programów premiujących ich postępowanie zniżkami od standardowej ceny produkowanych przez nas usług. Od tej pory HDK korzystają z naszego cennika jako osoby "uprawnione".

Do otrzymania zniżki niezbędne jest okazanie legitymacji.

Równocześnie polecamy serdecznie Państwa uwadze programy:

* Razem dla dawców - http://razemdladawcow.pl/

 

* Dawcom w darze - http://www.dawcomwdarze.pl/

kruczeskaly - Ponownie wspieramy kolarstwo Ponownie wspieramy kolarstwo Więcej

OKW Krucze Skały nadal wspiera sport! Tym razem nagrodę, dwudniowy pobyt z pełnym wyżywieniem dla zwycięzcy oraz osoby towarzyszącej otrzymać mogą uczestnicy Zabrzańskich Szosowych Wyścigów Rowerowych.

Ta impreza już niebawem wystartuje po raz 17!

Tak było w zeszłym roku.

https://www.youtube.com/watch?v=wmxj0ZGVE3g

Więcej o wydarzeniu przeczytają Państwo tutaj:

http://www.wyscigizabrze.pl/aktualnosci,18,0

kruczeskaly - Polish Open Cup za Nami ! Polish Open Cup za Nami ! Więcej

27 - 28.05 Dyrektor ZIGB Piast oraz kierownictwo OKW Krucze Skały gościli na zawodach tanecznych organizowanych w Karpaczu.

W drugi dzień zawodów nasza delegacja wręczyła okazały Puchar Klubowi tanecznemu, którego zawodnicy stanowili największą część tancerzy występujących w Karpaczu podczas Polish Open Cup.

Wysoki poziom artystyczny, świetne przygotowanie organizatorów pozwala nam wierzyć, że nie po raz ostatni wspieramy organizacje takiej imprezy!

kruczeskaly - Puchar Polski z OKW Krucze Skały Puchar Polski z OKW Krucze Skały Więcej

Ledwo przejechaliśmy z kolarzami całą Polskę od Bałtyku aż po Karkonosze a już szykujemy się do wsparcia kolejnej wielkiej imprezy!

Tym razem ZIGB PIAST oraz OKW Krucze Skały pojawią się w Karpaczu w czasie "Polish Open Cup" - dwudniowego Picharu Polski w tańcu artystycznym !

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia w najbliższy weekend Hali Widowiskowo - Sportowej znajdującej się przy ulicy Konstytucji 3 Maja 48! Moc wrażeń i atrakcji gwarantowany !

kruczeskaly - Wspieramy sport! Wspieramy sport! Więcej

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy Krucze Skały wspiera inicjatywy charytatywne oraz sportowe! Tym razem nasz obiekt stał się jednym z partnerów 25 międzynarodowego wyścigu Bałtyk - Karkonosze Tour.

 

Było dla nas wielkim zaszczytem, że razem z kolarzami przejechaliśmy całą Polskę! Za rok znowu możecie na nas liczyć!

kruczeskaly - Wyścig po rabat Wyścig po rabat Więcej

W codziennej pracy na rzecz naszych gości dokładamy wszelkich starań aby zarówno Państwa pobyt w obiekcie jak i poza nim był komfortowy i pełen wrażeń.

Dlatego właśnie podjęliśmy się trudu by spośród wielu atrakcji turystycznych naszego regionu wybrać te najbardziej interesujące.

Mało tego, mamy dla Państwa niespodziankę. Dla każdego z gości OKW Krucze Skały, który w trakcie pobytu w naszym obiekcie zdąży odwiedzić wszystkie polecane na stronie http://www.krucze-skaly.pl/polecamy atrakcje przygotujemy niespodziankę !

szczegóły na k.ambrozy@igbpiast.pl

kruczeskaly - Otworzyliśmy SPA Otworzyliśmy SPA Więcej

W trosce o zadowolenie naszych gości stale podnosimy poziom naszych usług. w Listopadzie br. udało się nam uruchomić cześć SPA w skład której wchodzą:

  • sauna parowa
  • sauna sucha
  • jacuzzi
  • grota śnieżna

Serdecznie zapraszamy!

kruczeskaly - Karta stałego klienta Karta stałego klienta Więcej

Z myślą o  stałych i regularnie odwiedzających nas gościach OKW Krucze Skały wprowadza z dniem 4.10.2016 r. program lojalnościowy pod nazwą "Karta Stałego Klienta". Poniżej publikujemy regulamin.

 

Postanowienia Ogólne

Program lojalnościowy prowadzony jest pod nazwą Karty Stałego Klienta.

Organizatorem programu jest OKW Krucze Skały, ul. Wilcza 1, 58-540 Karpacz. Telefon75 76 97 300  Adres e-mail recepcja@krucze-skaly.pl lub k.ambrozy@igbpiast.pl

Niniejszy regulamin zawiera warunki uczestnictwa oraz szczegóły programu przygotowanego przez organizatora.

Warunki uczestnictwa

Program dedykowany jest dla osób pełnoletnich. Indywidualnie korzystających z usług noclegowych w OKW Krucze Skały.

Regulamin dostępny jest na życzenie w recepcji oraz na stronie www.krucze-skaly.pl

Uczestnicy programu otrzymują kartę stałego klienta w recepcji.

Warunkiem przystąpienia do programu jest wypełnienie formularza oraz wyrażenie zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

 

Karta Stałego klienta

Karta stałego klienta jest kartą imienną. Widnieją na niej imię oraz nazwisko osoby upoważnionej do korzystania z rabatu.

Jedyną osobą uprawnioną do korzystania z niniejszej karty jest użytkownik podpisany na niej z imienia i nazwiska i to tylko jemu przysługują rabaty określone w programie tj. jedna karta = jeden pokój z 5% zniżką.

Karta stałego klienta jest kartą bezterminową.

Karta zostaje wydana osobiście w recepcji.

Karta uszkodzona, gdzie dane użytkownika są niemożliwe do zweryfikowania może nie być honorowana.

Istnieje możliwość wydania duplikatu poprzez osobiste wyrażenie woli uczestnika programu w recepcji OKW Krucze Skały.

Rabaty nie sumują się z innymi promocjami obowiązującymi w obiekcie. Uczestnik programu może posiadać tylko jedną kartę.

Przywileje uczestnika programu

Uczestnik otrzymując kartę uzyskuje możliwość dokonywania kolejnych rezerwacji z 5% zniżką.

Z rabatu można skorzystać dokonując rezerwacji telefonicznej lub e-mail bezpośrednio w OKW Krucze Skały. Rabaty nie są naliczane do cen podanych na stronach pośredników.

Rabaty i zniżki udzielane są od cen obowiązujących w terminie korzystania z usługi.

 

Uczestnictwo w programie

Warunkiem otrzymania niniejszej karty jest wykupienie pobytu w OKW Krucze Skały w ramach pakietów tematycznych oraz wypełnienie formularza.

Gość obiektu potwierdza chęć uczestnictwa w programie poprzez wypełnienie formularza znajdującego się w recepcji.

Uczestnik programu, który pozostawi w obiekcie adres e mail wraz z podpisaną zgodą na jego użytkowanie przez OKW Krucze Skały będzie jako pierwszy  informowany o promocjach występujących w obiekcie.

 

Postanowienia końcowe

W przypadku zawieszenia bądź zakończenia projektu organizator poinformuje o tym na stronie www.krucze – skaly.pl oraz w osobnym e – mailu do każdego z uczestników, który zdecydował się pozostawić swój adres przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

OKW Krucze Skały zapewnia sobie możliwość dokonania zmian w regulaminie.

Do dokonania zmian w regulaminie wystarczy ich publikacja na stronie internetowej www.krucze-skaly.pl

Uczestnik programu może w każdej chwili z niego zrezygnować po wysłaniu na adres obiektu lub osobistym złożeniu pisemnego wyrażenia woli.

kruczeskaly - Pomogliśmy Kaspianowi! Pomogliśmy Kaspianowi! Więcej

OKW Krucze Skały z dumą informują, że organizowana wspólnie z miejscowym klubem piłkarskim licytacja charytatywna, w której do wygrania było 7 dniowe zaproszenie na pobyt w naszym obiekcie właśnie zakończyła się sukcesem !

Dzięki temu wsparcie otrzyma 5 letni Kaspian, który choruje na autyzm dziecięcy. Dziękujemy uczestnikom aukcji oraz organizatorm za to, że zgłosili się własnie do Nas! W imieniu ZIGB Piast pragniemy z pełną mocą podkreślić, że działalność charytatywna i prospołeczna nie jest nam obca. Kaspian wszystkiego dobrego !

WYCIECZKOWEabc Dawcom w Darze WSB we Wrocławiu